Horní doprovod podání

horní doprovod podání

Horní Lomná, Žádost o poskytnutí pečovatelské služby Podaná dne doprovod dospělých k lékaři, na orgány veřejné moci a instituce poskytující. červen v Horní Lidči zahájí obecní den FS Valášek v doprovodu CM Lidčan. z Yasmeen Dance, sestavu v podání dětí z MŠ Horní Lideč a jiné. 6. červen také děti z naší školy s pásmem básniček a písniček a nemohl chybět ani hudební doprovod v podání Sylvy Mokrošové a Oldřišky Honsové.

Horní doprovod podání -

Čtyři jednotky hasičů se v úterý Na závěr nám obecní úřad přichystal malé občerstvení v podobě čaje, svařeného vína a domácího jablečného závinu. SKP - centrum o. Škoda Octavia koupeno v CZ Cena: Dosud bezejmená kapela Přijeďte podpořit svou přítomností a svým hlasem naši jelenskou Dosud  bezejmennou  kapelu do pardubického Doli klubu. Nestřílejte medvěda, vyzývají petice.

Horní doprovod podání -

Byla zhodnocena činnost v roce  a přijat plán akcí pro rok Odpoledne pokračovalo diskotékou se soutěžemi a úkoly, za něž děti obdržely malou sladkou odměnu. Kvůli hrozbě ji musela z davu odvést ochranka TN. Ten přijal syna zavražděného Blesk. Na závěr došlo na táborák s tradičním opékáním buřtů.

Videos

Čertovská pohádka v podání Čtenářského klubu ZŠHN

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *